Naprawa plandek
w Szczecinie – tylko Oskar!

Naprawiamy przecięte, rozerwane i przetarte plandeki metodą zgrzewania na gorąco. Poradzimy sobie z każdą usterką, również stelaża plandeki po wypadku TIR-a.

Zgrzewanie i naprawa plandek

Firma Oskar, zajmująca się produkcją plandek, oferuje również naprawę plandek w Twojej okolicy. Przetarcia, uszkodzenia spowodowane przez wózki widłowe, gałęzie, towar czy nawet celowe przecięcia.

Zapewniamy szeroki zakres usług obejmujący naprawę plandek uszkodzonych mechanicznie w wyniku wypadku, kolizji a także nieproszonych gości. Naprawiamy uszkodzenia wynikające z eksploatacji i zużycia plandek. Wymieniamy i naprawiamy również wszystkie akcesoria używane przy plandekach (okucia, haczyki, klamry i rolki do kurtyn, profile napinające, rury i systemy zwijające).

Naprawiamy również konstrukcje dachów suwanych: wymiana rolek, siłowników, poprzeczek, łączników, wózków oraz szyn.

jak-naprawic-1 strzelka w dol

Jak naprawić plandekę?

Uszkodzeniom najczęściej ulegają plandeki aut ciężarowych. W czasie kradzieży towaru z samochodu są rozcinane nożem.
Pomożemy również w przypadku gorszych awarii, gdy auto uderzyło w wiadukt lub wywróciło się do rowu. Przywrócimy do pierwotnego stanu stelaż, a także mechanizmy służące do otwierania i zamykania plandeki.

jak-naprawic-2 thumbup

Zgrzewanie i naprawa konstrukcji

Uszkodzona plandeka to prawdziwy problem dla kierowcy w trasie. Nie posiada on ani specjalistycznych narzędzi, ani przede wszystkim czasu, aby sobie z tym poradzić. W takich sytuacjach potrzebujesz przedsiębiorstwa Oskar!

Nasz zespół fachowców zajmie się każdym rodzajem produktów:

  • Plandekami samochodowymi, plandekami
  • Ogrodowymi
  • Plandekami rolniczymi

Poradzimy sobie z każdym typem uszkodzenia. Dysponujemy wszystkimi niezbędnymi akcesoriami i materiałami potrzebnymi do naprawy plandek. Skorzystaj z naszych usług, a z pewnością się nie zawiedziesz! Mamy blisko 20-letnie doświadczenie, więc znamy się na tym, co robimy.
Nasze usługi świadczymy w Twojej okolicy, jeśli mieszkasz w województwie zachodniopomorskim, a najlepiej Szczecinie. Wyślij do nas zapytanie lub zadzwoń i powiedz, czego potrzebujesz, a na pewno postaramy się pomóc. Wszystkie zlecenia traktujemy priorytetowo. Wkładamy dużo wysiłku, aby jak najlepiej wykonać swoją pracę w możliwie najkrótszym czasie. Działamy sprawnie, bo wiemy, że uszkodzona plandeka to przerwa w dostawie towarów i duży kłopot dla każdego przedsiębiorcy.