Plandeki Oskar – 20 lat doświadczenia i fachowa obsługa

Działamy na rynku już od 20 lat. Nasze doświadczenie sprawia, że zapewniamy profesjonalną obsługę i chętnie zrealizujemy nawet nietypowe zlecenia.

Producent plandek Szczecin

Jesteśmy firmą działającą na rynku od 20 lat. Mamy bardzo duże doświadczenie – o plandekach wiemy wszystko! Zarówno, jeśli chodzi o produkcję, jak i naprawę pokrowców. Jeśli potrzebujesz płachty, która ma nietypowy wymiar, zgłoś się do nas, a zrobimy ją na zamówienie. Realizujemy zlecenia zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm.

Pracujemy na dobrych jakościowo materiałach firm europejskich. Posiadamy materiał plandekowy o gramaturze od 580 do 3700 g/m2 i i sprzęt do produkcji plandek – Firma LEISTER. Nasz zespół fachowców doskonale zna się na swojej pracy, dlatego każdy pojedynczy towar jest dopracowany w każdym szczególe i spełni wymagania klienta.

Używany przez nas materiał jest odporny na niskie i wysokie temperatury, warunki atmosferyczne, w tym śnieg, wiatr, deszcz i promienie słoneczne, a także nie zmienia swoich właściwości pod wpływem tych czynników. Jest bardzo wytrzymały i solidny, dzięki czemu nasze plandeki okryciowe z powodzeniem mogą posłużyć nawet przez kilka lat.

O plandekach wiemy wszystko

Dysponujemy pełną ofertą plandek transportowych, produkujemy plandeki samochodowe na naczepy TIR-ów, przyczepy aut ciężarowych czy mniejsze przyczepki. Dzięki temu przewożony towar jest chroniony przed zabrudzeniem czy zniszczeniem.

Wykonujemy plandeki różnych typów: pokrowce ogrodowe na zapasy drewna, meble, altanki, tarasy czy baseny, plandeki rolnicze na maszyny np. traktory, przyczepy rolnicze, czy zbiory, bele słomy. Oferujemy Państwu plandeki – produkty najwyższej jakości, o czym możemy zaświadczyć.
Zajmujemy się nie tylko produkcją plandek, ale także ich naprawą. Jeśli doszło do przetarcia czy przecięcia np. gałęzią czy celowo nożem, z dużą łatwością załatamy taką dziurę. Uszkodzony materiał nie oznacza konieczności wyrzucenia plandeki do kosza. Nasi pracownicy dadzą jej drugie życie.