Plandeki ogrodowe Oskar – pomożemy Ci zabezpieczyć ogród

W naszej ofercie znajdują się plandeki na altanki, baseny, a także zasłony przesuwne. Z nami ochronisz swój ogród przed trudnymi warunkami atmosferycznymi.

Plandeki ogrodowe Szczecin

Plandeki ogrodowe to praktyczne elementy zabezpieczające, którymi można w sezonie jesienno/zimowym osłonić rośliny przed mrozem, a meble czy inne sprzęty ogrodowe przed wilgocią. Doskonale sprawdzą się zarówno na małych, przydomowych działkach, jak i w dużych sklepach ogrodniczych.

Oskar – producent plandek mający swoją siedzibę w Szczecinie zaprasza klientów do zapoznania się z ofertą i kontaktu. Mamy 20-letnie doświadczenie w swoim fachu, na produkcji i naprawie plandek znamy się jak mało kto! Proponujemy plandeki w różnych rozmiarach, o rozmaitych gramaturach i grubościach, ale uwzględniamy wszelkie sugestie klientów i wykonujemy także nietypowe zlecenia zaprojektowane ściśle pod konkretnego klienta. Przekonaj się, co możemy dla Ciebie zrobić.

Wykonujemy plandeki różnych typów

Plandeki na altanki

Oferujemy plandeki na altany, którymi zabezpieczysz wnętrze budowli w czasie zimy. Jest to świetne rozwiązanie zarówno dla domowych altanek, jak i ogródków kawiarnianych czy restauracyjnych. Taka plandeka zazwyczaj z przezroczystymi okienkami. Materiały, z których została zrobiona są niezwykle estetyczne, dlatego mogą nawet pełnić funkcje reprezentacyjne.

Osłony tarasowe

Osłony tarasowe występują w różnych kombinacjach, mogą być wykonane z drewna czy płótna, jeśli masz życzenie zamontować je na stałe, natomiast gdy tylko od czasu do czasu chcesz zasłonić swój azyl przed działaniem promieni UV czy wiatru, to wybierz plandeki okryciowe. Są one wielosezonowe, mogą być stosowane zarówno latem, jak i zimą.

Zadaszenia przesuwne

Zadaszenia przesuwne czy konstrukcje z dachem rozsuwanym pozwoli Ci cieszyć się czasem spędzanym na świeżym powietrzu w otoczeniu natury bez obaw, że relaks może przerwać zła pogoda. Tego typu konstrukcje z lekkim stelażem mogą być zrobione z poliwęglanu lub bezpiecznego szkła dla lepszego efektu wizualnego. Nasi zadowoleni klienci zachęcają do wykorzystania tego typu produktów, jeśli chcesz stworzyć elegancką przestrzeń wokół swojego domu.

Plandeki na baseny
i piaskownice

Plandeki na baseny i piaskownice przydadzą się, gdy chcesz osłonić kąpielisko przed opadającymi z drzew liśćmi, śmieciami przenoszonymi przez wiatr, a piaskownice, w której bawią się dzieci, przed różnymi zanieczyszczeniami i nieproszonymi gośćmi, np. dzikimi zwierzętami.

Produkcja plandek

Jesteśmy producentem plandek dopasowanych do Twoich potrzeb. Nasze okrycia o podwyższonej wytrzymałości przy odpowiedniej pielęgnacji z powodzeniem posłużą Ci przez kilka lat.

W przypadku usterek naszych wyrobów świadczone przez nas usługi obejmują również naprawę plandek, więc śmiało możesz się do nas zgłosić, a z pewnością coś zaradzimy. Plandeki Szczecin? Tylko Oskar! Przygotujemy pokrowiec dla Ciebie i Twojej firmy. Zadzwoń lub napisz, nasi fachowcy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania.