Plandeki rolnicze Oskar na maszyny i bele słomy

W naszej ofercie znajdują się plandeki na przyczepy rolnicze, pokrowce na maszyny rolnicze oraz bele słomy. Naszymi produktami przykryjesz również zapasy.

Plandeki rolnicze Szczecin

Solidne i wytrzymałe plandeki przydadzą się w każdym gospodarstwie rolnym do przykrycia traktorów czy zbiorów, ale też na przyczepki rolnicze. Takie pokrowce mają zazwyczaj wzmacniane i o oczkowane krawędzie, które ułatwiają ich mocowanie.

Plandekami rolniczymi przykryjesz maszyny rolnicze, rozsiewacze, kosiarki rotacyjne czy płody rolne. Dzięki nim ułatwiony będzie transport na terenie gospodarstwa oraz do skupu, a owoce Twojej ciężkiej pracy będą zabezpieczone. Są to produkty polietylenowe powlekane (wodoodporne), które zazwyczaj występują w dwóch wersjach: standardowej i wzmocnionej.

strzelka-w-dol-magenta
plandeki-rolnicze1
ikona1 1

Plandeki na przyczepy rolnicze .

Produkcji plandek poświęciliśmy 20 lat działalności, dlatego o pokrowcach różnego rodzaju wiemy praktycznie wszystko. Zaufaj rodzimemu producentowi i powierz firmie Oskar ze Szczecina swoje zamówienie, a z pewnością spełnimy Twoje oczekiwania. Podaj nam dowolny wymiar plandeki, a z pewnością go dla Ciebie przygotujemy. Bez przeszkód przygotujemy nawet nietypowe zamówienie. Nasze produkty są dużo bardziej wytrzymałe niż te dostępne w marketach rolniczych, dlatego warto zdecydować się na nasze usługi.

plandeki-rolnicze2
ikona1 2

Plandeki na maszyny rolnicze .

Oferujemy plandeki na maszyny rolnicze, które szczelnie przykryją urządzenia, gdy te nie są używane, a muszą być zabezpieczone przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi, szczególnie deszczem, śniegiem czy mrozem. Ich odporność termiczna wynosi od – 40°C do +70°C. Są one dostępne w różnych kolorach tak, abyś nawet przestrzeń w swoim gospodarstwie mógł zaaranżować dokładnie tak, jak chcesz.