Plandeki samochodowe Oskar
na przyczepy i naczepy TIR-ów

W naszej ofercie znajdują się plandeki na przyczepy samochodowe oraz trwałe i wytwarzane w każdym rozmiarze plandeki na naczepy TIR-ów.

Plandeki samochodowe Szczecin

Realizujemy każdy rozmiar plandek

Funkcje plandek samochodowych

1.

Plandeka samochodowa ma ściśle określoną rolę, którą jest ochrona ładunku ciężarówki przed uszkodzeniami czy zabrudzeniami w trakcie transportu tak, aby dojechał on do punktu docelowego w nienaruszonym stanie.

2.

Niekiedy umieszczane są na niej również banery reklamowe, dzięki czemu pełni też funkcję promocyjną. Zamieszczenie loga i numerów kontaktowych na aucie, które porusza się po całej Polsce, znakomicie wesprze działania marketingowe zakładu.

Plandeki na przyczepki Szczecin to niejedyna oferta naszego przedsiębiorstwa. Wytwarzamy również pokrowce na samochody osobowe, które nie są garażowane. Dbasz o swoje auto i nie chcesz, żeby było pozostawione samo sobie? Plandeka to rozwiązanie zdecydowanie tańsze niż płatne miejsce garażowe. Przykryty samochód stanowi mniej kuszący łup dla złodzieja. Co więcej, materiał chroni auto przed szkodliwym działaniem wilgoci, a zatem zabezpiecza je przed korozją oraz wżerami, blaknięciem i matowieniem lakieru. Osłonięte auto jest również czystsze, zabezpieczone przed ptasimi odchodami, liśćmi, sokami czy żywicą z drzew.

Plandeki na naczepy TIR-ów

Naczepa to rodzaj przyczepy, którą wykorzystuje się do przewozu różnego rodzaju towarów w transporcie drogowym. Istnieją różne jej rodzaje, m.in.: chłodnia przeznaczona do przewożenia dóbr w określonej temperaturze, np. leków czy żywności, wywrotka, która nie ma dachu i można ją załadować górą, cysterna, mająca kształt walce przeznaczona do przewożenia płynów, firanka, której boki są przesłonięte kurtyną zsuwaną na czas załadunku czy rozładunku, a także typowa plandeka, której rozładunku można dokonać tyłem, bokiem oraz górą.

Nasza produkcja plandek uwzględnia także przygotowywanie materiałów na naczepy TIR-ów. Pokrowce sygnowane marką Oskar zostały zaprojektowane z myślą o konkretnych potrzebach klienta. Działamy w Twojej okolicy w Szczecinie. Plandeki na wymiar, a może ręczne malowanie reklam? Zadzwoń lub przyjdź i przekonaj się, co możemy dla Ciebie zrobić.